BOŻE NARODZENIE  BOŻE NARODZENIE  BOŻE NARODZENIE

Podnieś rękę Boże Dziecię, Błogosław Ojczyznę miłą ...

Niech Nowonarodzony Chrystus budzi i ożywia nasze serca i umysły, niech będzie drogowskazem i umocnieniem w naszej aktywności. Na Boże Narodzenie życzymy zwycięstwa optymizmu nad smutkiem i światła nad ciemnością.

Księża Wikariusze i Rezydenci z naszej parafii

W tę Noc pójdźmy razem do Betlejem, by się pokłonić Narodzonemu. Przy odrobinie wiary i
pokory spotkamy Boga, który przyszedł, by stawszy się człowiekiem, uczynić nas dziedzicami
nieba. Wstąpmy do stajenki, by się ogrzać Jego miłością i dalej ją przekazywać.
Życzę wszystkim łaski odkrycia Boga w tym maleńkim i bezbronnym Narodzonym Dziecięciu.
Niech nas nie zmyli Jego kruchość i bezradność – jak Hostia przyjmowana podczas
Eucharystii jest Bogiem, Panem i Królem naszego życia.
Pozwólmy Mu się narodzić w nas!

ks. Henryk Dziadczyk - Proboszcz Parafii Przedbórz

Homilia wygłoszona podczas Pasterki Bożonarodzeniowej - ks. Henryk Dziadczyk - więcej

Ministranci i Wspólnota „Młodzi św. Jana Pawła II” pozdrawiają wszystkich ze spotkania opłatkowego i życzą całej Wspólnocie Parafialnej WESOŁYCH ŚWIĄT!

Galeria zdjęć z Szopki Bożonarodzeniowej - poniżej